Darbų registracija

Prekyba išsimokėtinai "Šiaulių banko" lizingu

Mokesčių lengvata įsigyjant kompiuterinę techniką ir interneto prieigą

Kiekvienas nuolatinis Lietuvos gyventojas, vieną kartą per 2004 – 2009 m. įsigijęs asmeninio kompiuterio vienetą su programine į ranga ir (arba) interneto prieiga (įskaičiuojant ir šiai prieigai reikalingos įrangos įsigijimo išlaidas), gali susigrąžinti iki 27 proc.* pirkinio kainos. Lengvata skaičiuojama nuo ne didesnės nei 4000 Lt pirkinio kainos per šešerius metus. (GPMĮ 21 str. 1d. 5p.)
* - iki 2006 06 30 galiojo 33 proc. gyventojų pajamų mokesčio tarifas. Nuo 2006 07 01 nustatytas 27 proc. tarifas.
Šiuo metu galioja ne tik lengvata perkant kompiuterį, bet ir keletas kitų lengvatų (mokesčio už studijas, gyvybės draudimą ir kt.). Visų šių lengvatų suma negali viršyti 25 proc. per praėjusius metus sumokėtų pajamų mokesčių. Įsigyjant kompiuterį išsimokėtinai, lengvata skaičiuojama tik nuo sumokėtos pirkinio kainos, bet ne nuo sumokėtų palūkanų.
Iki 2007 m. vasario 15 dienos Šiaulių banko lizingas pateiks informaciją Valstybinei mokesčių inspekcijai apie Jūsų 2006 metais lizingo bendrovei sumokėtas lizingo įmokas.
Jei pageidaujate, atsakingi lizingo darbuotojai pateiks Jums pažymą, apie Jūsų 2006 metais lizingo bendrovei sumokėtas lizingo įmokas. Pažymą išduosime nemokamai, Jums pateikus prašymą arba atvykus į vieną iš Šiaulių banko lizingas atstovybių.
Pateikus deklaraciją Valstybinei mokesčių inspekcijai, Jums belieka laukti, kol pagal lengvatą priklausantys pinigai bus grąžinti į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Išperkamosios nuomos sąlygos

 • Finansuojama turto ar paslaugos kaina nuo 150 Lt;
 • Išsimokėjimo laikotarpis nuo 3 iki 36 mėnesių;
 • Pradinė įmoka nuo 0% turto ar paslaugos kainos;
 • Administracinis mokestis - nuo 1,5% iki 4% turto ar paslaugos kainos;
 • Mokesčio dydis priklauso nuo išsimokėjimo laikotarpio;
 • Administracinis mokestis paskirstomas lygiomis dalimis per visą sutarties laikotarpį.

  Kaip mokėti mėnesio įmokas
  Informaciją kaip mokėti mėnesio įmokas už išperkamosios nuomos (lizingo) ir pirkimo išsimokėtinai kortelių BIS sutartis UAB "Šiaulių banko lizingui" galite rasti adresu: https://lizingas.sb.lt/kaipmoketi.html.
  Informacija apie mokėjimus, įsiskolinimo sumas teikiama telefonais (8-41) 502990, 502094.
  sblizingas.sinfo - sutarčių informacija internete: pirkimo išsimokėtinai sutartys, mokėjimai, kvito spausdinimas, pirkimo išsimokėtinai kortelės atsiskaitymai ir likučiai.

  VERSLO KLIENTAMS

  Pagrindiniai lizingo privalumai:
 • Laisvos apyvartinės lėšos - klientas neįšaldo savo apyvartinių lėšų ir gali jas panaudoti kitoms reikmėms;
 • Galimybė padidinti apyvartines lėšas naudojantis grįžtamojo lizingo paslauga*, (optimizuojami piniginių lėšų srautai, finansinis planavimas, tuo pačiu metu įgyjama laisvų lėšų kitoms reikmėms tenkinti);
 • Lankstumas - klientas pasirenka savo finansines galimybes atitinkantį lizingo laikotarpį bei pradinės įmokos dydį;
 • Paprastumas ir operatyvumas - finansavimas suteikiamas labai operatyviai, o formalumai nesudėtingi. Palankesnės sąlygos nei kreditavimo atveju;
 • Nereikia sumokėti iš karto viso PVM mokesčio, jis paskirsto per mėnesines įmokas;
 • Teisė visiškai išpirkti turtą prieš pasibaigiant jo išpirkimo terminui (pagal įmokų grafiką).